Popularne wyszukiwania:

O nas

Selena Group to globalny lider i czołowy dystrybutor chemii budowlanej, którego misją jest dostarczanie nowoczesnych produktów i rozwiązań na potrzeby nowoczesnego budownictwa, tworzonych dla profesjonalnych budowniczych i przy współpracy z nimi. Powstała w 1992 r. we Wrocławiu, obecnie zatrudniająca blisko 2000 pracowników na całym świecie, firma jest wiodącym producentem szerokiego asortymentu, przeznaczonego do prac budowlanych i wykończeniowych. Oferuje różnorodną gamę produktów o wysokiej jakości, obejmującą piany poliuretanowe, pianokleje, silikony, akryle, uszczelniacze, kleje, grunty, zaprawy, tynki, hydrolizolacje, masy polimerowo-bitumiczne, systemy i akcesoria budowlane oraz produkty komplementarne. Wartościami Spółki są satysfakcja użytkownika i odpowiedzialność, co skutkuje rozpoznawalną marką, zarówno na polskim, jaki i na międzynarodowych rynkach. W skład Grupy wchodzi 35 spółek w 18 krajach. Zakłady produkcyjne Seleny zlokalizowane są w Polsce, Korei Południowej, Chinach, Rumunii, Turcji, Hiszpanii, Kazachstanie i we Włoszech.

Selena S.A., działająca w Polsce, to szeroka sieć dystrybucji, szybkie terminy realizacji zamówień oraz nowoczesne metody obsługi klientów. Posiadając silne zaplecze produkcyjne i badawcze, w ramach Grupy, Spółka stawia na innowacje i nowe technologie, dostarczając wykonawcom kompleksowe i skuteczne rozwiązania dla każdego etapu budowy lub remontu, gwarantujące szybkość i trwałość realizacji.

Nasza Misja 

Dostarczenie produktów i rozwiązań na potrzeby nowoczesnego budownictwa, tworzonych dla profesjonalnych budowniczych i przy współpracy z nimi. 

Nasza Wizja 

Nowoczesne i dopasowane rozwiązania dla nowoczesnego budownictwa. 

Nasze Wartości

Satysfakcja Użytkownika


Użytkownik jest w centrum naszych działań. Dostarczamy mu najwyższej jakości rozwiązania w odpowiedzi na jego potrzeby. Budujemy trwałe relacje, oparte na zaufaniu i lojalności.

Przywództwo


Liderzy wytyczają kierunek rozwoju, angażują ludzi do działania i tworzą angażującą wizję przyszłości. Pomagają innym realizować właściwe cele.

Odpowiedzialność


Jesteśmy odpowiedziani za nasze codzienne zadania i projekty. Współpracujemy ze sobą, działamy w sposób transparentny i zgodny, dzięki temu realizujemy wyznaczone cele.

Innowacyjność


Tworzymy produkty i rozwiązania, które stanowią istotną wartość dla Użytkownika i znacząco zmieniają jego pracę oraz wpływają na sposób w jaki ją wykonuj. Obserwujemy rynek i trendy. Dbamy o ciągły rozwój naszych kompetencji.

Prostota


Patrzymy z perspektywy globalnej i tworzymy rozwiązania wpływające na naszą organizację jako całość. Upraszczamy i standaryzujemy procesy z myślą o realizacji naszych celów i w trosce o jak najlepsze rozwiązania dla Użytkownika.